aboutus
خط تولید

BY بطور کامل کل مراحل را از تحقیق و توسعه گرفته تا حمل و نقل انجام می دهد.

ما محصولات خود را در کارخانه و همچنین کل فرایند تولید طراحی می کنیم ، مجوز صادرات خودمان را نیز داریم تا بتوانیم خدمات مانیتورینگ را برای کنترل نظارت خود ارائه دهیم.

BY فقط یک مرحله در خارج از آبکاری رنگ کارخانه روی محصولات به پایان رسیده است. این دستور دولت چین است که فقط کارخانه خاصی که در زمینه آبکاری تخصص دارد می تواند این کار را انجام دهد ، همه کارخانه های دیگر اجازه کار آبکاری را ندارند. هنگامی که قطعات رنگ آمیزی دوباره برمی گردد ، 100٪ بررسی خواهیم کرد تا مطمئن شویم رنگ مناسب است.

با تشکر از کل تولید در خط ، ما اطمینان می دهیم که کیفیت ما مطابق با استاندارد مشتریان است.

OEM / ODM

با ارائه خدمات ORM / ODM به مشتریان ما. از لوگوی لیزر گرفته تا طراحی و یا مواد سفارشی ، ما بهترین تلاش خود را برای ارائه محصولات منحصر به فرد برای دیدار با مشتری مشتری انجام می دهیم.

نمونه با هزینه نمونه قابل استرداد ، و ما به طرح گرافیکی مشتری یا فایل لوگو نیاز خواهیم داشت.


تحقیق و توسعه

ما قطعات هوشمند زیادی را طراحی و توسعه می دهیم و حق ثبت اختراع را نیز داریم. ما سخت کار می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا در مورد کار ساده تر برای کاربران نهایی از طراحی رایگان ابزار تا محصولات کاربردی دسته کوچک موسیقی جویی فکر کنیم.

ما همچنین بسیاری از موارد تعیین شده در پروژه را برای مشتریان خود توسعه می دهیم.


Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd
اطلاعات تماس